Ověření handicapu

Přihlášení


Resort Media.s.r.o. - Tee Time, a.s.

Golf_CUT_logo_3D_horizontal 02.04.2012

Tisková zpráva Společnosti TeeTime, a.s. a Resort Media s.r.o. spolu dne 27. 2. 2012 uzavřely strategickou dohodu o spolupráci v oblasti prodeje golfových hracích fee. Společná strategie je postavena na nekonfliktním vymezení rolí obou společností. Cílem vzájemného působení je dosáhnout toho, aby se rezervační systém TeeTime stal standardem pro rezervace na hřištích v České republice a na Slovensku. Současně se tím otevírají podmínky pro to, aby Resort Media mohl působit na trhu jako silný touroperátor v oblasti prodeje hracích fee.

Obě společnosti budou na trhu vystupovat pod strategií, kterou budou deklarovat společně i každá samostatně. Zásadním krédem obou společností je kultivovat trh, distancovat se od devalvujících slevových programů a zřetelně je odlišit od obchodních strategií s vysokou přidanou hodnotou, ve které je klíčovým prvkem klient.

Resort Media s.r.o. jako Touroperátor prodeje hracích fee plánuje za masívní podpory TeeTime, a.s. vytvářet specifické programy, jejichž výsledkem budou zejména noví golfisté. Jedná se zejména o program Greenhorns, který je určen těm, kdož možná golf zkusili v programech typu HGZŽ, ale golfisty se dosud nestali, nebo nezkusili a dosud váhají.

TeeTime, a.s. a Resort Media s.r.o. propojily odbavovací systémy OPS TeeTime a ClubSpire a tím umožňují, aby se prostřednictvím Centrálního rezervačního systému TeeTime mohly provádět rezervace na naprosté většině hřišť v České republice a na Slovensku. Současně se otevírá možnost prodeje hracích fee on-line a různými prodejními kanály, jako je tomu obvyklé v letectví a hotelnictví. Golfovou hru si bude moci golfista zarezervovat bez ohledu na to, kde si ji zakoupil na stránkách oblíbeného klubu, na webových stránkách, mobilem či dokonce na televizním kanálu Golf Channel. Řídit se bude přitom nabídkou zajímavých golfových produktů a šikovných obchodníků. Prodejní kanál Golf Cut společnosti Resort Media má přitom velké ambice. Společnost TeeTime, a.s.

TeeTime, a.s. působí v českém a slovenském golfovém prostředí od roku 2000. V současnosti je provozovatelem serveru České golfové federace, stejný pak provozuje pro Slovenskou golfovou asociaci. Provozuje odbavovací systém OPS TeeTime, který spravuje na více než 80% hřišť v Čechách a na Slovensku. Dále provozuje Centrální rezervační systém TeeTime, k němuž poskytuje přístup registrovaným hráčům. Pro smluvní Poskytovatele i odběratele zajišťuje garanci rezervovaných časů (kauce platební kartou, pojištění vkladu, pojištění proti riziku, převzetí rizika apod.). Dále zajišťuje prodej a zúčtování hracích fee pro třetí strany (vystavení voucheru, platba, zúčtování, akceptace voucheru při odbavení) a různými prodejními kanály (web, mobil, kiosek, call centrum a TV). Resort Media s.r.o.

Resort Media s.r.o. je mladá dynamická společnost, která díky svým produktům získává stabilní a silné základy na golfovém trhu. Produkty společnosti Resort Media s.r.o. Využilo již několik tisíc spokojených hráčů. Společnost začínala v roce 2004 jako malé vydavatelství s golfovým titulem Golf Vacations. Postupně se rozrostla a začala vydávat další magazín (GolfPunk). V roce 2010 spustila webový portál GOLF CUT.CZ, který nabízí hráčům nákup green fee a nabízí golfovým resortům nový prodejní kanál. Zároveň se společnost stala vlastníkem software pro správu golfových hřišť CLUBSPIRE. Společnost Resort Media s.r.o. je velkým hráčem i na poli promotérském. Každoročně pořádá mnoho turnajů, ať už pro své čtenáře, či korporátní klientelu.

 

zpět

 
Komunita
Jsme na Facebooku
Jsme na Facebooku
Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás každý všední den 9:00 - 17:00

Telefon:
_774 _002 _249