Přihlášení


Jak to funguje

Jak to funguje?

Co je vlastně GOLFCUT.CZ?

GOLFCUT.CZ je prodejně rezervační server, který se zabývá prodejem golfových fee (vstupů na golfová hřiště) a současnou rezervací hracích časů. GOLFCUT.CZ je přímo napojen na jednotlivé recepce golfových hřišť, a může tak rezervovat hrací časy v reálném čase a s okamžitým potvrzením. Na Golfcutu najdete většinu českých hřišť – od těch nejvýznamnějších ikon českého golfu až po ty novější nebo ne příliš známé resorty.

Co musíte udělat pro to, abyste mohli nakupovat na GOLFCUT.CZ?

Nejdříve je potřeba zaregistrovat se na www.golfcut.cz a vyplnit, pokud je to možné, všechny údaje. Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou.

Současná verze Golfcutu umožňuje online nákup pouze majitelům platného čísla ČGF. Golfcut je propojen s Českou golfovou federací a při registraci a nákupu si automaticky ověřuje platnost čísla ČGF. Pokud číslo z nějakého důvodu nevlastníte, kontaktujte naši zákaznickou linku (tel.: +420 774 002 247 nebo e-mail: info@golfcut.cz). Tam vám rádi s nákupem pomůžeme a pokusíme se společně najít řešení v případě, že nejste registrováni u ČGF.

Pokud se chystáte pouze nakupovat Balíčky a různé vouchery, u nás můžete nakupovat i bez platného čísla ČGF. Registrační číslo ČGF je potřeba pouze v případě objednávání tee time.

Speciálním případem je takzvaný firemní účet, který je nastaven tak, že je možné objednávat tee time pro jiné hráče s tím, že objednávající osoba nemusí na objednávce figurovat. Firemní účet se nastavuje společně s naší zákaznickou podporou. Pro více informací ohledně firemního účtu a firemních produktů nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 774 002 247 nebo e-mailu: info@golfcut.cz.

Jak probíhá samotný nákup fee?

Pro úspěšné dokončení nákupu fee společně s rezervací tee time je důležité, aby objednávající hráč a ani další hráči, kteří jsou součástí objednávky, neměli zařízenou rezervaci telefonicky nebo jakkoliv jinak. Rezervace jinak nebude systémem povolena.

1. Nejdříve je třeba se přihlásit do svého již vytvořeného profilu. 2. Klikněte na záložku „Tee Times“ (www.golfcut.cz/cs/teetimes ). 3. V rámečku na levé straně si vyberete kraj, klub a datum hry. 4. Golfcut vám vygeneruje všechny volné tee time, které odpovídají zadaným požadavkům. 5. Zvolíte jeden z nich, a to kliknutím na jeden z hracích časů. 6. Otevře se vám detail tee time, ve kterém zvolíte počet hráčů, zaškrtnete souhlas s obchodními podmínkami a potvrdíte kliknutím na tlačítko „Koupit tee time“ a systém vás přesměruje do rekapitulace objednávky. 7. Vyberte jednu z možností zaplacení. Na Golfcutu lze zaplatit hned několika způsoby, a to: a) kartou online, b) převodem na účet, c) kreditem, d) balíčkem,

Více o možnostech placení najdete v sekci „Způsoby platby“. 8. Po zaplacení objednávky vám přijde potvrzovací zpráva o jejím úspěšném dokončení. Pokud máte zadáno telefonní číslo (což rozhodně doporučujeme), přijde vám zároveň potvrzovací SMS. 9. Pak už se jen ohlásíte na recepci klubu (zde můžete být požádáni o předložení vaší ČGF kartičky), obdržíte skórkartu a jdete hrát.

Na Golfcutu lze také zakoupit i jiné produkty než jen jednotlivá fee

Jedná se především o balíčky fee a balíčky dalších služeb, které jsou spojeny s golfem.

1. Balíčky fee – jedná se většinou balíčky o 1 až 3 nebo 4 fee, která si můžete koupit na golfcutu. Výhoda balíčků je to, že fee jsou nabízeny za zajímavější cenu, než by byly při jednotlivém nákupu. Každý balíček má svoji platnost, po kterou je možné jej využít. Balíčky fee se vždy čerpají přímo na GOLFCUT.CZ. Nikdy ne na recepci klubu. Balíčky fee můžete také nalézt u některých našich externích prodejců (internetoví prodejci, golfshopy atd.). I takto zakoupené balíčky se uplatňují pouze na GOLFCUT.CZ.

Balíček si lze na Golfcutu koupit pro sebe nebo jako dárek pro jiného golfistu. Při nákupu jako dárek se vám do e-mailu vygeneruje dárkový poukaz, který pak obdarovaná osoba uplatní opět na našem webu, a to zadáním čísla voucheru v sekci „Uplatnit dárkový poukaz“.

Uplatnění balíčku probíhá tak, že si vyberete tee time na hřišti z balíčku. Zvolíte počet hráčů. A v rekapitulaci vám systém nabídne možnost uplatnění fee z balíčku tolikrát, kolik jich máte nahráno ve svém profilu. Více o platbě balíčkem najdete zde (odkaz na metody platby).

2. Balíčky dalších služeb spojených s golfem (např. golf + wellness, golf + ubytování + driving). Jedná se většinou o jednu nebo více různých služeb v jednom balíčku. V rámci takového balíčku si můžete koupit například pobytové balíčky, míče na driving, hodiny na golfových simulátorech, trenérské služby atd.

Po zakoupení takového balíčku se vám vždy vygeneruje poukaz. Na každou jednotlivou službu z balíčku se vám vygeneruje voucher s unikátním číslem. Všechny vouchery k balíčku si vytiskněte dříve, než se vydáte čerpat službu. Na tyto externí služby je (pokud není na poukazu uvedeno jinak) potřeba udělat vždy rezervaci telefonicky, a to i v případě, že je součástí balíčku golfové fee. Návod, jak balíček čerpat, najdete vždy na každém z voucherů. Pokud si nevíte s něčím rady, kontaktujte naši zákaznickou linku (tel.: +420 774 002 247 nebo e-mail: info@golfcut.cz), kde vám se vším rádi ochotně poradí a pomohou.

3. Kredit

Na Golfcutu lze také disponovat přednabitým kreditem. Kredit je částka peněz složená předem a připsaná na váš profil, který máte založen na GOLFCUT.CZ. Po přihlášení vidíte neustále aktuální výši vašeho kreditu na horní liště společně se jménem přihlášeného uživatele. Kredit je ideální mít nabitý, pokud nechcete neustále zadávat číslo vaší karty nebo ji nechcete třeba používat vůbec. Kreditem lze platit na golfcutu veškeré služby. Nikoliv zboží. Více o kreditu naleznete v sekci „Způsoby platby – odstavec Kredit“ (+ odkaz).

FIREMNÍ GOLF

Golfcut v současné době nabízí širokou škálu produktů a komplexních řešení pro firmy. Pro konkrétní nabídku se poraďte s naší zákaznickou podporou na telefonním čísle: +420 774 002 247 nebo e-mailem: info@golfcut.cz. Rádi vytvoříme řešení na míru přímo vaší firmě, ať se jedná o živnostníka nebo mezinárodní korporaci.

Golf je oblíbeným sportem v různých sférách podnikání, a proto si také Golfcut za své několikaleté působení vybudoval opravdu dobré reference. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Je zde také nějaký odměňovací program?

Za každých 100 Kč utracených za nákup fee na Golfcutu se vám automaticky nahrává na vaše bonusové konto pět bodů. Při dosažení určitého počtu bodů si můžete vybrat z několika odměn v podobě volných fee na vybraná hřiště. Stav vašeho konta a stejně tak i odměny, na které máte nárok, si můžete kontrolovat a objednat v osobním profilu na kartě – Bonusový účet.

Více o programu a výčet možných odměn najdete zde (odkaz do bonus programu).

Co dalšího najdu na GOLFCUT.CZ?

1. Osobní statistiky hráče. Zde si může každý hráč spočítat výsledky po hře, vytisknout skórkartu, vyhodnotit menší soukromý turnaj. Může zde také sledovat statistiky svých výsledků nebo si je sám filtrovat za určitá období. 2. Soutěž. Na Golfcutu se pravidelně soutěží o různé ceny. Aby se mohl někdo účastnit soutěže, je potřeba se registrovat a správně odpovědět na soutěžní otázku. 3. Sekce „O golfu“. Zde najdete všechny potřebné informace o golfu jako sportu. Jsou zde přesná golfová pravidla, informace o tom, jak funguje handicapový systém, historie golfu ve světě i u nás a golfový slovník. 4. Turnaje. Zde najdete aktuální výpis turnajů, které se konají na území ČR. 5. Profily jednotlivých klubů. Každý klub má na Golfcutu svůj profil, na kterém najdete podrobné informace o klubu včetně fotografií.

Komunita
Jsme na Facebooku
Jsme na Facebooku
Kontaktujte nás

Máte problém s rezervací? Hotlinka rezervačního systému je tu pro Vás denně Po - Pá od 9:00 do 17:00

Telefon:
_774 _002 _247