Přihlášení


Způsoby platby

ZPŮSOBY PLATBY Na Golfcutu lze využít hned několika platebních metod, tak aby si každý mohl vybrat tu, která mu vyhovuje a je pro něj nejpohodlnější. Všechny metody jsou bezpečné a využívají maximální možné bezpečnostní prvky obvyklé pro platby online služeb. Jedná se o následující způsoby:

1. Karta online

Kartou lze na Golfcutu zaplatit:

• Jednotlivá fee.

• Balíčky fee.

• Nabití kreditu (více o kreditu viz v odstavci 3 – kredit).

• Kombinované balíčky fee a dalších služeb.

• Ostatní balíčky.

• Ostatní služby (driving, simulátory, trenérské služby, indoor driving atd.).

Pro úspěšnou platbu platební kartou online je nutné vlastnit kartu, která platby na internetu podporuje (tuto informaci vám sdělí váš bankovní ústav, který kartu vydává) a jsou u ní nastaveny parametry potřebné pro placení na internetu. Na konci objednávky je nutné zadat dvanáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód.

Přenos informací na www.golfcut.cz je šifrovaný, a tedy naprosto bezpečný:

• Využíváme spolehlivou platební bránu GP webpay fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. GP webpay je nejpoužívanější platební bránou v českých e-shopech.

• Při akceptaci karet využíváme nejmodernější aplikace umožňující bezpečné platby kartou na internetu (3D Secure).

• Údaje z vaší karty nejsou nikde shromažďovány; údaje své platební karty zadáváte přímo bance.

• Pro přenos dat využíváme zabezpečeného protokolu HTTPS.

Přijímáme následující karty:

electron_pos_2celectron_pos_2cmc_accpt_113_gifmc_accpt_113_gifPokud od banky neobdržíme potvrzení vaší platby, může to být z důvodu špatně vyplněného čísla karty (data exspirace nebo CVC/CVV kódu), nedostatečného zůstatku vašich finančních prostředků pro danou platbu nebo tím, že vaší kartou není možné provádět transakce na internetu.

2. Platba převodem

Na Golfcutu lze také některé produkty platit převodem přímo z vašeho účtu na účet GOLFCUT.CZ

Převodem lze na Golfcutu zaplatit:

• Balíčky fee.

• Nabití kreditu (více o kreditu viz v odstavci 3 – kredit).

• Kombinované balíčky fee a dalších služeb.

• Ostatní balíčky.
• Produkty sestavené na míru.

• Ostatní služby (driving, simulátory, trenérské služby, indoor driving atd.).

Po zvolení požadovaného produktu kliknete na tlačítko „Zaplatit“. Následně vám systém nabídne možnosti platby. Zvolíte „Platba převodem“ a kliknete na tlačítko „Zaplatit“. Na váš e-mail je odeslána faktura s údaji potřebnými pro platbu. Po jejím zaplacení a připsání peněz na účet Golfcutu se vám (podle toho, co máte objednáno):

• Vygeneruje voucher, na kterém najdete mimo jiné i návod, jak jej uplatnit.

• Nahraje kredit do vašeho profilu.

• Nahraje balíček fee do vašeho profilu (uplatnění balíčku – viz v odstavci 4); platba balíčkem fee).

Převodem nelze platit jednotlivá fee s online rezervací hracího času.

3. Kredit

Na Golfcutu lze také platit před nabitým kreditem. Kredit je částka peněz složená předem a připsaná na váš profil, který máte založen na GOLFCUT.CZ Po přihlášení vidíte neustále aktuální výši svého kreditu na horní liště společně se jménem přihlášeného uživatele.

Kredit na Golfcutu lze nabít několika způsoby:

• Platbou kartou online (viz odstavec 1 – platba kartou).

• Platbou převodem (viz odstavec 2 – platba převodem).
• Uplatněním benefitní poukázky typu Sodexo, Edenred atd. Pro využití svých poukazů a seznam aktuálně akceptovaných typů kontaktujte naši zákaznickou linku, tel.: +420 774 002 247 nebo e-mail: info@golfcut.cz (více o poukázkách viz v odstavci 5 – benefitní systémy).
• Uplatněním elektronického poukazu generovaného z Caffeterie nebo jiného elektronického rozhraní generujícího benefitní poukazy. Pro využití svých elektronických poukazů kontaktujte naši zákaznickou linku, tel.: +420 774 002 247 nebo e-mail: info@golfcut.cz (více o e-poukázkách viz v odstavci 5 – benefitní systémy).
• Uplatněním čísla dárkového poukazu v sekci „Uplatnit dárkový poukaz“.
• Uplatněním promokódu, např. z časopisu nebo propagační akce v sekci „Uplatnit dárkový poukaz“.
O navýšení kreditu je klient vždy informován v sekci „Osobní zprávy“.

Proč platit kreditem:

• V případě, že nechcete nebo z nějakého důvodu nemůžete platit jednotlivá fee s okamžitou rezervací kartou.
• Platba kreditem je velmi rychlá. Nemusíte při každé objednávce vyplňovat číslo karty.
• Kredit je také velmi vhodný pro firemní využití Golfcutu. Pro více informací o firemní nabídce kontaktujte naši zákaznickou linku, tel.: +420 774 002 247 nebo e-mail: info@golfcut.cz.

Kreditem lze na Golfcutu zaplatit:
• Jednotlivá fee.
• Balíčky fee.
• Kombinované balíčky fee a dalších služeb.
• Ostatní balíčky.
• Ostatní služby (driving, simulátory, trenérské služby, indoor driving atd.).

Platnost kreditu:

Kredit má platnost jeden rok, pokud není speciálními podmínkami stanoveno jinak. Pokud je kredit dobit a je z něj následně čerpáno, vždy se čerpá z jeho nejstarší (dříve nabité) části. Po skončení své platnosti bude příslušná část kreditu smazána.

4. Platba balíčkem fee

Pro platbu balíčkem je nejprve potřeba některý vybrat a zakoupit.

Po zakoupení a uhrazení se váš balíček automaticky nahraje do vašeho osobního profilu. Přehled o tom, jaké balíčky máte nahrané, uplatněné nebo již neplatné, najdete v sekci „Moje balíčky“ na GOLFCUT.CZ.

Dalším způsobem platby na GOLFCUT.CZ je úhrada vybraného tee time prostřednictvím zakoupeného balíčku fee. Následně si stačí vybrat tee time na požadované hřiště (obsažené v právě zakoupeném balíčku) nacházející se ve všeobecné nabídce tee time. Po zadání počtu hráčů a potvrzení všeobecných podmínek vám bude v dalším kroku nabídnut způsob platby. Zde vyberete možnost „Uplatnit balíček“. V takovém případě bude uplatněné green fee odečteno z vašeho balíčku. Každý balíček má svoji platnost a nelze jej použít k platbě po uplynutí jeho platnosti.

5. Benefitní systémy

Golfcut akceptuje jako platební metodu poukazy z různých benefitních programů. Obecně se rozlišují dva druhy:

a) Papírové poukazy. Poukázky emitované v dané hodnotě předem a vydávané zaměstnancům firem v předem připravené podobě a výši. Poukázky fungují jako platidlo a mají každá své ochranné prvky podobně jako bankovky. Poukázky je třeba po předchozí domluvě na tel. čísle +420 774 002 247 nebo na e-mailu info@golfcut.cz donést do provozovny na Škroupově náměstí 1255/9 v Praze 3 ‒ Žižkově. Po jejich akceptaci je klientovi nahrán kredit v nominální výši poukázek a ten pak může klient libovolně čerpat na služby prodávané na GOLFCUT.CZ. Každá poukázka má na sobě uvedenu svou platnost. Nelze ji akceptovat po uplynutí doby platnosti. Za poukázky vám bude do vašeho profilu nahrán kredit v nominální hodnotě. Z něj pak můžete postupně čerpat. Více o kreditu viz v odstavci 3 – kredit.

b) Poukazy, které si zaměstnanci generují sami z Caffeterií a různých benefitních online rozhraní. Akceptace těchto poukazů může probíhat jak osobně v provozovně na Škroupově náměstí v Praze 3 ‒ Žižkově, tak e-mailem na info@golfcut.cz. Po jejich akceptaci je klientovi nahrán kredit v nominální výši poukázek a ten pak může klient libovolně čerpat na služby prodávané na GOLFCUT.CZ. Platnost těchto poukazů je omezena a je v každé Caffeterii nastavena individuálně. Za poukázky vám bude do vašeho profilu nahrán kredit v nominální hodnotě. Z něj pak můžete postupně čerpat. Více o kreditu viz v odstavci 3 – kredit.

c) Speciální platební karty, které klientovi umožňují po převedení bodů z Caffeterie na kartu platit stejně jako platební kartou. Postup viz v odstavci 1 – platba platební kartou.

V současné době spolupracuje Golfcut s většinou zásadních společností poskytujících firemní benefity. Pro informace o tom, který produkt může být akceptován, kontaktujte naše zákaznické centrum na info@golfcut.cz. Obratem vám odpovíme a pomůžeme s jeho uplatněním.

Kreditem nabitým z benefitních systémů nelze hradit žádné zboží z e-shopu. Lze z něj nakupovat pouze služby Golfcutu (jednotlivá fee, balíčky fee, kombinované balíčky fee + další služby, trenérské služby, driving indoor, golfové simulátory).

6. Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je možná v provozovně na Škroupově náměstí 1255/9, v Praze 3 ‒ Žižkově, po předchozí domluvě na tel. čísle +420 774 002 247 nebo na e-mailu: info@golfcut.cz.

Po složení částky obdržíte potvrzení o zaplacení a bude vám nahrán kredit v její celkové výši. Kredit má platnost jeden rok od jeho nabití a řídí se podmínkami uvedenými v odstavci 3 – kredit.

7. Platba dárkovým poukazem

a) Produkty uplatněné na Golfcutu

Na Golfcutu je také možné využívat celou řadu dárkových poukazů:

• Volné fee. • Balíček fee. • Sleva na nákup. • Kredit v určité hodnotě.

Poukaz si můžete zakoupit na webu GOLFCUT.CZ nebo od některého z našich partnerů prodávajících naše poukazy. Pokud si nejste jisti nákupem produktu nebo balíčku od některého z našich partnerů, kontaktujte naši zákaznickou linku na tel. čísle +420 774 002 247 nebo na e-mailu: info@golfcut.cz. Rádi vám poradíme jak s nákupem, tak s uplatněním poukazu na Golfcutu.

Jak uplatnit dárkový poukaz GOLFCUT.CZ Každý poukaz má svoje unikátní číslo. Toto číslo zadáte po přihlášení v sekci „Uplatnit dárkový poukaz“. Po potvrzení se vám aktivuje služba uvedená na poukazu.

b) Produkty uplatňované na recepci příslušného partnera

Jedná se většinou o poukazy, které kombinují fee s jinou službou (fee + ubytování, fee + wellness) nebo prodávají jinou službu, než je samotné fee na některé z hřišť (driving, simulátor, indoor, trenérské služby). S tímto vytištěným poukazem je třeba přijít přímo na recepci daného partnera po předchozí rezervaci telefonem nebo e-mailem. Recepční ověří platnost poukazu a vydá vám službu, která je na něm uvedena.

Na všech poukazech jsou vždy vytištěny jednoduché pokyny, jak postupovat při jejich uplatnění. Pokud si přesto nevíte rady, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na:
tel. čísle +420 774 002 247 nebo na e-mailu: info@golfcut.cz.

Komunita
Jsme na Facebooku
Jsme na Facebooku
Kontaktujte nás

Máte problém s rezervací? Hotlinka rezervačního systému je tu pro Vás denně Po - Pá od 9:00 do 17:00

Telefon:
_774 _002 _247