Loading...

Za golfem do zahraničí s TeeTime

Chystáte se přes zimu na dovolenou nebo byste si prostě při cestování rádi zahráli? Rezervace hřiště v zahraničí je jednoduchá. Díky našemu napojení na více než 1000 hřišť po celé Evropě si můžete vybrat hřiště od Švédska až po Kanáry a jednoduše si rezervovat vaši hru přes TeeTime.

Za golfem do zahraničí s TeeTime

Velkou výhodou pro vás bude využití naší aplikace, kde si na rozdíl od webu můžete hřiště vyhledat přímo na mapě, nebo si je vyfiltrovat v seznamu pomocí země, kam se chystáte. Online rezervace na zahraniční hřiště tedy probíhají úplně stejně, jen jsou placené, takže za ně získáte odměnu v TeeCoinech, které potom můžete využít v našem věrnostním programu a třeba vybrat i nějaký ten dárek pod stromeček.

Nezapomeňte počítat s tím, že mimo sezónu se dostupnost hřišť může lišit i v rámci Evropy. Proto jsme pro vás vybrali tyto 3 tipy na zahraniční hřiště:

Las Ramblas - Španělsko

Golfové hřiště Golf Las Ramblas bylo vámi jedno z nejčastěji rezervovaných hřišť v roce 2023. Toto hřiště leží nedaleko historického města Murcia. Jeho trasa i prostředí fascinují mnoho hráčů a jsou výzvou pro jejich hru. Hřiště navíc disponuje moderní a útulnou klubovnou se skvělým tréninkovým zázemím.

Las Ramblas - Španělsko

Amarilla Golf - Tenerife, Kanárské Ostrovy

Kanárské Ostrovy jsou jedním z cestovatelských trendů posledních pár let a mezi vámi golfisty stejně tak i toto 18 jamkové hřiště Amarilla. Podívat se ale můžete i na další hřiště a spoustu aktivit, která sopečný ostrov Tenerife nabízí.

Las Ramblas - Španělsko

West Cliffs Resort - Portugalsko

Hřiště West Cliffs bylo několikrát zvoleno jedním z nejlepších golfových hřišť v Evropě a poskytne vám jedinečný golfový zážitek. Z každé jamky totiž máte fantastický výhled na Atlantik. Je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších golfových hřišť v regionu a je postaveno hned vedle golfového resortu Praia D'El Rey.

Las Ramblas - Španělsko

REZERVOVAT HRU


Další čtení

Golf 03.07.2024

4 nejdůležitější aspekty golfového švihu - Golfová akademie Šideri Váňové 11. díl

Kdybyste měli myslet na 1 jedinou věc při hře, co by to bylo? Šideri se s vámi podělila o její zkušenost v novém díle golfové akademie. Získejte návod na úspěšný švih a hru na hřišti ve 4 krocích.

4 nejdůležitější aspekty golfového švihu - Golfová akademie Šideri Váňové 11. díl
Golf 02.07.2024

Golfové stezky mají Novou stezku na severozápadě Čech! Podívejte se kde

Na severozápadě si nyní můžete zahrát Novou stezku a zapojit se tak do slosování o ceny přes 1,5 mil. Kč v největší golfové soutěži. Novou stezku tvoří 3 hřiště v oblasti Krušných hor. Zjistěte, jaká hřiště tvoří stezku Nová.

Golfové stezky mají Novou stezku na severozápadě Čech! Podívejte se kde
Golf 24.06.2024

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open

Šestý ročník Tipsport Czech Ladies Open přidal do historie další nové jméno vítězky. Stala se jí Španělka Marta Martín, která ve finále turnaje Ladies European Tour vyrovnala počtem 63 ran (-9) rekord hřiště Beroun Golf Clubu. Jak si vedly české hráčky a kdo vybojoval olympijské hry v Paříži?

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open
Golf 11.06.2024

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?

Vítejte v posledním díle seriálu BMW TIME! Pokud jste spolu s profesionálkou Šideri Váňovou došli až sem, měli byste si zatleskat. To, že věnujete váš čas učením se a získáváním nových informací vás posouvá dál před ostatní hráče. Proto i tento poslední díl pro vás má přidanou hodnotu.

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací