Loading...

Výběr golfových pobytů vhodných jako dárek k Vánocům

Sháníte dárek na poslední chvíli, kterým zaručeně potěšíte svou drahou polovičku? Nevíte, co dát svým rodičům, kteří (ne)hrají golf? Pak si přečtěte náš přehled nejlepších (nejen) golfových pobytů.

Výběr golfových pobytů vhodných jako dárek k Vánocům

V Česku je aktuálně více jak stovka golfových hřišť, která vás vybízejí ke hře. A mnoho z nich nabízí výjimečné ubytování přímo na hřišti. Ať už se jedná o pobyt v hausbótech, nebo v pokoji Hole in one, který je v celém hotelu jen jeden, náš přehled vás provede po těch nejlepších ubytování spojených často s výhodnou hrou, relaxem ve wellnessu, nebo nevšedním zážitkem.

Prošli jsme nabídku všech golfových hřišť a resortů v České republice, abychom vám pomohli najít nejlepší dárek, i když ho koupíte třeba hodinu před rozbalováním dárků u stromečku.

Pojďte se s námi inspirovat!

Pobytové balíčky

Pobytový balíček pro rodiče v krásné přírodě jižních Čech

Pokud jste ještě nehráli v Bechyni, okouzlí vás jejich malebná devítka, jejíž část se odehrává na otevřeném prostranství mezi lesy a další část přímo v lese. Hřiště je navíc mezi turisticky atraktivním Pískem a Táborem v jižních Čechách. Ze všech balíčků Resortu Bechyně nás nejvíc zaujal Balíček 50+ v hotelu Panská.

V balíčku za 5900 Kč (za jednoho) najdete ubytování na 3 dny se snídaní, 2x dvouchodovou večeři, 1x odpolední kávu s domácím moučníkem, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 250 Kč a uvítací balíček regionálních pochutin na pokoji. Dále pak aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal a relaxační masáž šíje, který bude tím pravým odpočinkem. Vaši rodiče, nebo vy sami pak můžete využít zapůjčení kol, nebo nordic holí a užít si výlety v pěkné přírodě v okolí.

Z našeho pohledu se pobyt hodí jako dárek pro aktivní rodiče, kteří se rádi nechají hýčkat a co mají rádi přírodu. K objednání zde.

Resort Bechyně
Foto: Resort Bechyně

Luxusní ubytování pro výjimečného golfistu v Karlových Varech

Hole in one chce zažít aspoň jednou snad každý golfista. Ten okamžik, kdy na jednu ránu dáte míček do jamky a pro ostatní jste najednou “bůh”. Jak to udělal? Byla to náhoda, nebo preciznost? Proč jsem to nebyl já? Každý se ptá a každého to vyvede poněkud z míry, když zjistí, že někdo dal hole in one.

Dalo by se říci, že je hole in one o štěstí, které nemůžete plně ovlivnit. Na co však máte vliv je to, co si dopřejete, jaké zážitky a vzpomínky to budou, a hlavně s kým si je chcete vytvořit. Neopakovatelný zážitek nabízí ubytování v luxusním apartmánu s názvem “hole in one” v Golf Resortu v Karlových Varech. Je pouze jedno v celé klubovně! Už jen tím si budete vy a váš protějšek připadat po právu výjimečně.

Jedna noc v pokoji hole in one se dvěma green fee na hřiště v Karlových Varech vás vyjde na 6000 Kč. Dárkový voucher si můžete zakoupit zde.

Golf Resort Karlovy Vary
Foto: Golf Resort Karlovy Vary

Nevšední ubytování na hausbótu na Ypsilonce, které si váš přítel užije

Ypsilon Golf Liberec je krásné a velmi oblíbené hřiště, které láká na svou hru nejen hráče ze severních Čech. Zahrát si Ypsilonku aspoň jednou doporučujeme každému, koho neodradí kopcovité a náročné hřiště (lze si půjčit buggy), kde odehrát 36 stb je velmi dobrý výsledek.

Doporučujeme zakoupit dvě noci na hausbótu se snídaní. Fee si můžete připlatit zvlášť, buď přímo na recepci, nebo přes reciprocitu třeba s Českým golfovým klubem.

Ubytování na hausbótu se bát nemusíte. Nejedná se o žádné simple ubytování na lodi, interiér a celkové zázemí vás mile překvapí, že se v něm budete cítit pohodlně. Probuzení ráno a večery jsou navíc na Ypsilonce s milou polovičkou kouzelné. Ubytování a hru na Ypsilonce jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je doporučit.

Ypsilon Golf Resort
Foto: Ypsilon Golf Resort

Čertovo břemeno, ubytování, na které se budete těšit oba

Na golf na Čertovo břemeno nemusíte jezdit daleko. Nachází se sice v jižních Čechách, ale na pomezí se Středočeským krajem. Pražští golfisté to mají přes hodinku a čtvrt autem. Za 2600 Kč za jednoho si můžete udělat prodloužený víkend se vším, co k němu patří. Třeba přijet ráno, zahrát si neomezený golf po celý den, večer už nikam nespěchat a pohodlně se ubytovat a užít si romantiku ve stylové restauraci.

Hřiště má velká převýšení, takže slevu 50 % na buggy k balíčku jistě oceníte.

Golf Čertovo břemeno
Foto: Golf Čertovo břemeno


Další čtení

Golf 03.07.2024

4 nejdůležitější aspekty golfového švihu - Golfová akademie Šideri Váňové 11. díl

Kdybyste měli myslet na 1 jedinou věc při hře, co by to bylo? Šideri se s vámi podělila o její zkušenost v novém díle golfové akademie. Získejte návod na úspěšný švih a hru na hřišti ve 4 krocích.

4 nejdůležitější aspekty golfového švihu - Golfová akademie Šideri Váňové 11. díl
Golf 02.07.2024

Golfové stezky mají Novou stezku na severozápadě Čech! Podívejte se kde

Na severozápadě si nyní můžete zahrát Novou stezku a zapojit se tak do slosování o ceny přes 1,5 mil. Kč v největší golfové soutěži. Novou stezku tvoří 3 hřiště v oblasti Krušných hor. Zjistěte, jaká hřiště tvoří stezku Nová.

Golfové stezky mají Novou stezku na severozápadě Čech! Podívejte se kde
Golf 24.06.2024

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open

Šestý ročník Tipsport Czech Ladies Open přidal do historie další nové jméno vítězky. Stala se jí Španělka Marta Martín, která ve finále turnaje Ladies European Tour vyrovnala počtem 63 ran (-9) rekord hřiště Beroun Golf Clubu. Jak si vedly české hráčky a kdo vybojoval olympijské hry v Paříži?

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open
Golf 11.06.2024

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?

Vítejte v posledním díle seriálu BMW TIME! Pokud jste spolu s profesionálkou Šideri Váňovou došli až sem, měli byste si zatleskat. To, že věnujete váš čas učením se a získáváním nových informací vás posouvá dál před ostatní hráče. Proto i tento poslední díl pro vás má přidanou hodnotu.

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací