Hrajte a tankujte zdarma / Free vstupenky na CLO / Golfová akademie 9. díl
 
 

Milí golfisté,

včera jsme oslavili první máj, lásky čas. Někdo možná objevil rozkvetlou třešeň přímo na golfovém hřišti a využil okamžiku. Kdo ne, nezoufejte. Po přečtení aktuálního TeeTime NEWS budete mít tolik inspirace, že zapomenete i na třešně. Už jste prozkoumali některou z Golfových stezek? Navíc teď za nákup fee získáte třídenní vstupenku na Tipsport Czech Ladies Open 2024. Golfová akademie a její 9. díl Course Managementu je tady, stejně jako první letošní číslo Golfových novin. A co si naplánovat golf na Tenerife, navíc s 25% slevou?

 

Golfové stezky v plném proudu!

Do Golfových stezek se již zapojily stovky hráčů. První stezka byla uzavřena během prvních tří dnů po spuštění soutěže. Třemi nejoblíbenějšími hřišti ve stezkách jsou zatím Yard Resort, Black Bridge Resort, a Golf Club Poděbrady. Mezi stezkami vedou Krátká, Srdcová a Moravská. Jedeme dál! Měsíc květen patří OMV, kdy 5 z vás mohou vyhrát tankovací kartu v hodnotě 5 000 Kč. K její získání je potřeba uzavřít aspoň 1 stezku v měsíci květnu. Vyhrajte kilometry od OMV a vyrazte za dalšími golfovými zážitky. To bude jízda!

Za nákup fee vás odměníme třídenní vstupenkou na CLO 2024

TOP golfová událost roku! Tipsport Czech Ladies Open 2024 slibuje tři dny plné napínavého golfu, skvělých hráček a jedinečné atmosféry. A co je na tom nejlepší? S TeeTime máte možnost získat třídenní vstupenku na celý turnaj! Stačí si mezi 1. květnem a 20. červnem koupit green fee přes náš systém a vstupenka je vaše!

Vítejte u 9. dílu Golfové akademie

Díky Course Managementu jsme schopni ušetřit na hřišti velké množství ran. V novém díle se s námi Šideri podělila o 4 důležité tipy, jak se správně rozhodnout, tak, abychom si na hřišti ušetřili co nejvíce zbytečných ran. Pojďme se na ně společně podívat.

Zahrajte si Old Course, hřiště, kam se jen tak člověk nedostane

Nezapomenutelný golfový zážitek v St. Andrews v červnu! Nejznámější golfové hřiště na světě bude nepochybně vrcholem vašeho výletu s jedinečnou tradicí starou více než šest století. Za 3 855 liber/balíček pro osobu získáte 5 nocí s 5 hrami golfu na ikonických hřištích, včetně Old Course a Kingsbarns. Cena zahrnuje ubytování, snídani, dopravu a další výhody. Dostupné jsou 4 balíčky. Zažijte atmosféru historického golfu v srdci St. Andrews! V případě zájmu pište na teetime@teetime.cz, nejpozději do 10.5.2024.

Druhý ročník CLGA má za sebou první turnaj v Berouně

Série turnajů Czech Ladies Golf Association (CLGA) odstartovala prvním turnajem v prestižním golfovém resortu Royal Beroun Golf Club pod záštitou Vodafone Business. Celkem 79 hráček na hřišti si v úterý 30.4. užilo opravdu krásného počasí. Zároveň je spuštěna registrace na 2. turnaj CLGA, který se uskuteční 21. 5. na Karlštejně.

První číslo letošního roku je tady!

Vítejte u nejčtenějšího a nejaktuálnějšího golfového média v Česku, Golfových novin. Vychází 9x během golfové sezóny a první číslo nabité zajímavostmi a informacemi ze světa golfu je tady. Tištěné nebo on-line k přečtení na jedno kliknutí. Uvařte si kávu a začtěte se.

To si chci přečíst

Věrnostní program GolfLab

S nadcházející sezónou a výročím prodejny GolfLab si pro vás její tým připravil Věrnostní program, kde vás čeká spousta výhod. Přijďte se podívat na nové produkty a dozvědět se více. V případě jakýchkoliv dotazů využijte telefonní kontakt 608 198 577. Bližší informace o Věrnostním programu získáte přímo na prodejně.

Zjistit více

Golf na Tenerife s 25% slevou

Zažijte luxusní golfovou dovolenou na Tenerife! Hacienda Del Conde Melia Collection ***** nabízí 7 nocí v junior suite s polopenzí, neomezený golf na hřišti Buenavista a vstup do lázní YHI SPA. S cenami od 47.490 Kč/osoba po slevě, od 1. listopadu 2024 do 30. března 2025. To je nabídka, kterou si nenechte ujít!

Tam chci vyrazit

Výběr z nabídky Věrnostního programu TeeTime ⇓

Za zážitky do DinoLive

Zde se dávná historie stává opět současností! Potkáte se s více než 70-ti pohyblivými dinosaury v životních velikostech, kteří jsou doslova jako živí! A jak to má být, tak je najdete pod širým nebem v přírodě sousedící s nedalekou chráněnou oblastí Divoké Šárky. Procházku mezi těmito tvory v areálu Džbán vedle vodní nádrže obohatí zvuková kulisa pro zvýšení atmosféry.

To chci zažít

Pro milovníky luxusního pití

Získejte voucher v hodnotě 500 Kč na nákup luxusního šampaňského od House Champagne Group! Tento voucher můžete uplatnit v kterékoliv z jejich prodejen a vybrat si z široké nabídky kvalitních šumivých vín. Ideální pro zvláštní příležitosti nebo jako dárek. Dopřejte si chuť pravého šampaňského.

To chci ochutnat
 

TeeTime SE, Qubix Praha 4
Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 – Nusle

teetime@teetime.cz

+420 245 007 156

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde