Jak na putting? / Hrajte Stezky a vyhrávejte / 15% sleva na golf obuv v GolfLab
 
 

Přátelé golfové hry,

vítejte u dalšího májového TeeTime NEWS, v němž odhalíte, jak zvládnout jednu z nejtěžších disciplín, a to putting. 10. díl BMW TIME je tady! Vydejte se na Golfové stezky, soutěžte, vyhrávejte. A již brzy se můžete těšit na novou českou stezku. Už máte svoji třídenní vstupenku na Tipsport Czech Ladies Open 2024? Online nákupem fee je vaše. Obujte se kvalitně a výhodně se slevou 15 % v GolfLab.

 

10. díl BMW TIME! Jak na putting?

Vítejte u vůbec nejtěžší a nejdůležitější disciplíny v golfu, PUTTINGU. Po golfovém švihu a course managementu se společně s Šideri Váňovou přesuneme na green, kde si ukážeme tip na drill pro kontrolu vzdálenosti. Nenechte si ujít nový díl na našem YouTube kanále. Podívejte se také na další díly série BMW TIME a získejte cenné tipy pro hru.

Zakupte si hru a vydejte se objevovat Golfové stezky

Sledujte stezky! Každá má svoji barvu, lokaci na mapě a tvoří ji jednotlivá golfová hřiště. Dokončení stezky vás automaticky zařazuje do aktuálního losování o hodnotné ceny, získáváte bonusové body navíc a také pořádnou dávku TeeCoinů do Věrnostního programu. V České republice jsme pro vás připravili celkem 12 stezek, na Slovensku 3 a 4 v zahraničí. Golfová dobrodružství, atraktivní odměny v hodnotě přes 1,5 mil. Kč a mnohem víc. Objevujte, poznávejte, vyhrávejte!

Začtěte se do 2. čísla Golfových novin

Vítejte u nejčtenějšího a nejaktuálnějšího golfového média v Česku, Golfových novin. Vychází 9x během golfové sezóny a další letošní číslo nabité zajímavostmi a informacemi ze světa golfu je tady. Tištěné nebo on-line k přečtení na jedno kliknutí. Uvařte si kávu a začtěte se.

To si chci přečíst

Za online nákup fee získáte vstupenku na mezinárodní turnaj

TOP golfová událost roku! Tipsport Czech Ladies Open 2024 slibuje tři dny plné napínavého golfu, skvělých hráček a jedinečné atmosféry. A co je na tom nejlepší? S TeeTime máte možnost získat třídenní vstupenku na celý turnaj! Stačí udělat online nákup green fee přes náš systém a vstupenka je vaše! Platí do 20. června.

Obuj se kvalitně a výhodně

Proč je důležité investovat do kvalitní golfové obuvi? Správná golfová obuv je základem pro úspěšný výkon na hřišti. Nabízí stabilitu, pohodlí a správnou podporu nohou. To může vést k lepšímu hráčskému výkonu a snížení rizika únavy nebo zranění.
Proto si pro vás GolfLab připravil slevu 15 % na veškerou golfovou obuv od 20.5. do 31.5.2024.

Zjistit více

Golfový zájezd s turnajem v 🇩🇪

Skupinový golfový zájezd do Německa! Od 31. 7. do 4. 8. 2024 si užijte 4 noci v luxusním hotelu Maximilian***** v Bad Griesbachu a zahrajte si na 5 prestižních hřištích. Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji je 21 990 Kč. Připravte se na kombinaci golfu a wellness v jedné z nejlepších golfových destinací v Evropě! Zde můžete vypnout, hýčkat své tělo i mysl.

Tam chci vyrazit

Výběr z nabídky TeeTime Marketu ⇓

TeeTime SE, Qubix Praha 4
Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 – Nusle

teetime@teetime.cz

+420 245 007 156

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde