132 hráček z více než 25 zemí světa / 21.-23.6.2024 Royal Beroun Golf Club

Už za pár dní startuje v Berouně golfový turnaj Tipsport Czech Ladies Open ze světové série Ladies Europen Tour! 

 

Šestý ročník se po roce vrací do Royal Beroun Golf Clubu a přivítá světové hráčky, včetně českých profesionálek v čele s Klárou Davidson Spilkovou. Turnaje se zúčastní 132 hráček z více než 25 zemí světa. Hráčky se společně utkají o prize money ve výši 7,5 milionů korun. "Přímé televizní přenosy bude vyrábět a vysílat také již tradičně O2 TV Sport,“ nastínil promotér Tipsport Czech Ladies Open Luboš Koželuh. Avšak živá atmosféra z místa turnaje stojí za to!

 
Dámský profesionální golf přitahuje stále větší pozornost jak odborné, tak laické veřejnosti, což dokazuje i jeho znovuzařazení do programu Olympijských her. Turnaj v Berouně bude pro hráčky motivací, protože představuje poslední možnost kvalifikovat se na hry v Paříži.

Přečtěte si aktuální TISKOVOU ZPRÁVU 

Která české hráčky na turnaji uvidíte? 

Klára Davidson Spilková

Třináct let je profesionálkou a nejlepší českou golfistkou. Dvojnásobná olympionička a také dvojnásobná vítězka na LET (Irsko 2022 a Maroko 2017). V roce 2023 a letošním roce se Klára několikrát umístila na LET v TOP 10, nejlepší letošní výsledky: Australian Women´s Classic (Austrálie) – 4. místo, Jabra Ladies Open (Francie) – 5. místo. 41. místo tzv. Olympijského žebříčku zajišťuje Kláře účast na Olympijských hrách v Paříži.

Sára Kousková

Její pozice na okruhu LET je nezpochybnitelná, přestože na první titul z LET ještě čeká. Celková vítězka profesionální série LETAS. V současné době drží jedno ze dvou míst na Olympijských Hrách v Paříži, které by mělo být potvrzeno právě po Tipsport Czech ladies Open. Nejlepší letošní výsledky na LET Lalla Meryem Cup (Marocco) – 6. místo, Australian Women´s Classic (Austrálie) – 6. místo. 

Kristýna Napoleaová

Třetí česká vítězka na okruhu. V play off German Masters 2023 porazila Angličanku Caru Gainer. Už v roce 2022 brala bývalá juniorská reprezentantka ve fotbale 2. místo na Aramco v Saudské Arábii. V letošní sezóně zatím nejlepší výsledek Kristýna uhrála na Investec SA Women´s Open (Jižní Afrika) 11. místo.

Jana Melichová

V roce 2022 v Berouně vyhrála senzačně ještě jako amatérka. Nečekaně tak nastartovala přechod k profesionálkám.  Mnohonásobná česká mistryně amatérek, absolventka univerzity Old Dominion v USA. Nejlepší letošní výsledek na Investec SA Women´s Open (Jižní Afrika) – 9. místo.

Tereza Melecká

Na českých hřištích se jí už tradičně daří, dvakrát skončila druha na turnaji LETAS na Konopišti a do Berouna také jezdí ráda. Po loňské první plné sezóně na LET se letos do turnajů stabilně nominuje po výborném 5. místě na Joburg Ladies Open (Jižní Afrika).

Tereza Koželuhová

Má světový titul ve sportovní kombinaci Ski & Golf. Několikanásobná účastnice ME v amatérské kategorii. V květnu 2023 vyhrála svůj první profesionální turnaj při druhém pokračování Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour na domácí Dýšině. Druhým rokem má uhranou tzv. částečnou kartu LET. Dosud na turnajích LET 4x cut, na turnajích LETAS 2x 6. místo. 

Jaká vládla atmosféra na loňském ročníku?

Do 20. června máte ještě příležitost získat třídenní vstupenku na celý turnaj. Stačí si koupit jakékoliv green fee přes online rezervační systém TeeTime a vstupenka* je vaše!
Ti, co si zakoupili fee a zatím neobdrželi vstupenku, jim bude zaslána na e-mail nejpozději do 16.6.2024.

* Třídenní vstupenku získá ten, kdo si v období 1.5. – 20.6. 2024 zakoupí přes rezervační systém TeeTime jakékoliv green fee. Vstupenka bude součástí přílohy notifikačního e-mailu. 

Přijďte fandit do Berouna a držet palce českým hráčkám s celou partou přátel, rodinou, dětmi! Těšíme se. 

 

Vítejte v Royal Beroun Golf Clubu

Více o Royal Beroun Golf Club
 

TeeTime SE, Qubix Praha 4
Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 – Nusle

teetime@teetime.cz

+420 245 007 156

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde